SSP Stainless Steel

Firmamız 1995 yılında HKÖ Metal Grup firmasının bünyesinde Almanya’nın Düsseldorf kentinde kurulmuş ve ticari faaliyetlerine başlamıştır. Firmamız kurulduğu günden bu yana Avrupa, Ortadoğu ve Uzakdoğu bölgelerinde paslanmaz çelik boru ve bağlantı elemanlarının stok ve satışını gerçekleştirmektedir.

SSP Steel 2000’li yıllardan itibaren paslanmaz çelik endüstriyel ve hijyenik bağlantı elemanları dalında kendi markası olan SSP Stainless Steel’i oluşturmuş ve bu marka üzerinden satışlarını sürdürmektedir.

SSP Steel firması yönetim merkezini 2013 yılında Münih kentine taşımıştır.

Misyonumuz,

Firmamız yıllardan beri paslanmaz çelikte dünya standartlarında kaliteli ve güvenilir malzemelerin tedarikçisi olarak bilinmektedir. Misyonumuz müşterilerimize ürünlerimizi dünya üzerinde ki tüm lokasyonlardan en hızlı şekilde ulaştırmak ve değerli müşterilerimizin projelerinin aksamadan devam etmesine katkı sağlamaktır. Müşteri odaklı bir firmayız. Fiyat politikamız rekabet olmak üzerine kuruludur. Ürün kalitemiz dünyaca kabul görmüş sertifikasyon firmaları tarafından onaylanmıştır. Müşterilerimizin tam olarak hangi malzemelere ihtiyacı olduğunu saptamak ve onları en doğru malzemenin tedariğine yönlendirmek suretiyle olası hataları engellemek için teknik ekibimiz müşteri ihtiyaçlarını belirlemek adına daimi olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

SSP Steel etkili operasyonu, dünyanın çeşitli yerlerindeki stokları, geniş ürün yelpazesi, çok uluslu lojistik ağı, paslanmaz çelik hakkındaki bilgi birikimi, samimi ve çalışkan personeli ile sizi yarı yolda bırakmayacak güvenilir çözüm ortağınızdır.

Vizyonumuz,

SSP Steel olarak vizyonumuz müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye’de ve hizmet verdiğimiz tüm ülkelerde ‘’lider firma’’ konumuna erişmektir. SSP Steel birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık unsurlarını temel alan değerleri kurulduğu günden bu yana beri esas almıştır.

HKÖ Metal Grup hakkında kısa bilgi,

HKÖ Metal Grup, 1955 yılından bu yana demir-çelik sektöründe faaliyet göstermekte ve 80’lerden itibaren paslanmaz çeliğe yönelmiştir. Grup şirketleri arasında Özimeks Paslanmaz Çelik; Türkiye ve Ortadoğu’da endüstriyel paslanmaz çelik stok ve satışını gerçekleştirmekte, İntermetal; paslanmaz çeliğin global markette tedarikçiliğini üstlenmekte ve SSP Steel olarak üç şirketten oluşmaktadır.